Dračí sedma

Začalo to mnohem dřív a velmi nenápadně, jak už to s dlouhodobými projekty bývá. Střetly jsme se v šermírně, prošly si společně několika bitvami, ať už larpově skutečnými nebo těmi, co se odehrávají v ateliéru na plátnech a mezi rokajlem – a společnicemi jsme zůstaly dodnes. Vlastně jsme víc než to, protože co Dráče nadhodí jako myšlenku na možný šperk, to já jsem schopna převést do seznamu potřebného materiálu, využitelných technik a v závěru i do reálné podoby. A obráceně to funguje stejně.

O malé mořské víle
O malé mořské víle
Jeden ze společných projektů: bohatý náhrdelník inspirovaný korálovým útesem.

Od srpna 2008 jsme naší spolupráci daly i jméno: Dračí sedma. Zpočátku zcela odpočinková a nevýdělečná kratochvíle postupem času přerostla v malou firmu, prozatím vedenou pouze na Fleru. V plánu jsou menší změny, nicméně základ – šperky a další roztodivné doplňky nejen dámského šatníku – zůstávají středem pozornosti.

Tudy se dostanete do našeho obchodu na Fler.cz
Tudy se dostanete do našeho obchodu na Fler.cz

Takže až se budete divit, proč mi ještě stále nevycházejí knihy, nebo proč mi tak dlouho trvá napsat jednu povídku, zkuste nahlédnout do galerie. Někdy se zkrátka zapomenu pro samé okouzlení, jak se z hrstky korálků o velikosti máku a pohanky dá vytvořit šperk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *